PAG.M0.4TL.AC52NZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.4TL.AC52NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.4TL.AC52NZ.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.4TL.AC52NZ specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.4TL.AC52NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5005 pcs Duomenų lapas PAG.M0.4TL.AC52NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M04 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)
Programos Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PAG.M0.4TL.AC39Z
PAG.M0.4TL.AC39Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4706 pcs
parsisiųsti: PAG.M0.4TL.AC39Z.pdf
RFQ
PAG.M0.4TL.AC52N
PAG.M0.4TL.AC52N
Gamintojai: LEMO