PAG.M0.4TL.AC52GZ
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAG.M0.4TL.AC52GZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PAG.M0.4TL.AC52GZ.pdf
  • Pranešimas
PAG.M0.4TL.AC52GZ specifikacijos
Dalies numeris PAG.M0.4TL.AC52GZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5195 pcs Duomenų lapas PAG.M0.4TL.AC52GZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M04 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black, Gray
Kabelių atidarymas 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyetherimide (PEI)