FHJ.2B.306.CYMD99
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.2B.306.CYMD99
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FHJ.2B.306.CYMD99.pdf
  • Pranešimas
FHJ.2B.306.CYMD99 specifikacijos
Dalies numeris FHJ.2B.306.CYMD99 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4655 pcs Duomenų lapas FHJ.2B.306.CYMD99.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 12A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)