FHJ.2B.302.CYMD72
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.2B.302.CYMD72
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FHJ.2B.302.CYMD72.pdf
  • Pranešimas
FHJ.2B.302.CYMD72 specifikacijos
Dalies numeris FHJ.2B.302.CYMD72 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4697 pcs Duomenų lapas FHJ.2B.302.CYMD72.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 25A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)