FHJ.1B.304.CLLM31Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.1B.304.CLLM31Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHJ.1B.304.CLLM31Z.pdf
  • Pranešimas
FHJ.1B.304.CLLM31Z specifikacijos
Dalies numeris FHJ.1B.304.CLLM31Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5211 pcs Duomenų lapas FHJ.1B.304.CLLM31Z.pdf
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome