FHJ.1B.304.CLLD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.1B.304.CLLD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHJ.1B.304.CLLD62Z.pdf
  • Pranešimas
FHJ.1B.304.CLLD62Z specifikacijos
Dalies numeris FHJ.1B.304.CLLD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5428 pcs Duomenų lapas FHJ.1B.304.CLLD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 10A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)