FHJ.0B.303.CYMD52
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.0B.303.CYMD52
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FHJ.0B.303.CYMD52.pdf
  • Pranešimas
FHJ.0B.303.CYMD52 specifikacijos
Dalies numeris FHJ.0B.303.CYMD52 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4547 pcs Duomenų lapas FHJ.0B.303.CYMD52.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome