FHJ.0B.305.CLLD56Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHJ.0B.305.CLLD56Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FHJ.0B.305.CLLD56Z.pdf
  • Pranešimas
FHJ.0B.305.CLLD56Z specifikacijos
Dalies numeris FHJ.0B.305.CLLD56Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5483 pcs Duomenų lapas FHJ.0B.305.CLLD56Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 6.5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FHJ.0B.304.CYMD52
FHJ.0B.304.CYMD52
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5330 pcs
parsisiųsti: FHJ.0B.304.CYMD52.pdf
RFQ
FHJ.0B.305.CLLD52Z
FHJ.0B.305.CLLD52Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4762 pcs
parsisiųsti: FHJ.0B.305.CLLD52Z.pdf
RFQ
FHJ.0B.305.CLLD56
FHJ.0B.305.CLLD56