FGJ.4B.330.CYMD16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.4B.330.CYMD16
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGJ.4B.330.CYMD16.pdf
  • Pranešimas
FGJ.4B.330.CYMD16 specifikacijos
Dalies numeris FGJ.4B.330.CYMD16 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5992 pcs Duomenų lapas FGJ.4B.330.CYMD16.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 330 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 4B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 30
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.594" ~ 0.630" (15.10mm ~ 16.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome