FGJ.4B.324.CLMD12Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.4B.324.CLMD12Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGJ.4B.324.CLMD12Z.pdf
  • Pranešimas
FGJ.4B.324.CLMD12Z specifikacijos
Dalies numeris FGJ.4B.324.CLMD12Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4604 pcs Duomenų lapas FGJ.4B.324.CLMD12Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 324 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 4B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 24
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome