FGJ.0B.304.CYMD52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.0B.304.CYMD52
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGJ.0B.304.CYMD52.pdf
  • Pranešimas
FGJ.0B.304.CYMD52 specifikacijos
Dalies numeris FGJ.0B.304.CYMD52 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5827 pcs Duomenų lapas FGJ.0B.304.CYMD52.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome