FGJ.0B.304.CLLD56Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.0B.304.CLLD56Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGJ.0B.304.CLLD56Z.pdf
  • Pranešimas
FGJ.0B.304.CLLD56Z specifikacijos
Dalies numeris FGJ.0B.304.CLLD56Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4526 pcs Duomenų lapas FGJ.0B.304.CLLD56Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome