FGG.1K.3D8.CLYC55Y
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.3D8.CLYC55Y
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FGG.1K.3D8.CLYC55Y specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.3D8.CLYC55Y Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5580 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas -
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 3D8 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Position Circular Connector Plug, Male Pins
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome