FGG.1K.316.KLAC45
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.316.KLAC45
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.1K.316.KLAC45.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.316.KLAC45 specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.316.KLAC45 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4268 pcs Duomenų lapas FGG.1K.316.KLAC45.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Black Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 1.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Black Chrome