FGG.1B.307.KLAD72Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1B.307.KLAD72Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.1B.307.KLAD72Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1B.307.KLAD72Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1B.307.KLAD72Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3973 pcs Duomenų lapas FGG.1B.307.KLAD72Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Black Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Black Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGG.1B.307.KLAD62Z
FGG.1B.307.KLAD62Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5732 pcs
parsisiųsti: FGG.1B.307.KLAD62Z.pdf
RFQ
FGG.1B.307.GLAD72Z
FGG.1B.307.GLAD72Z
Gamintojai: LEMO
Sandelyje: 5933 pcs
parsisiųsti: FGG.1B.307.GLAD72Z.pdf
RFQ
FGG.1B.307.KLAD72
FGG.1B.307.KLAD72