FGG.1B.307.KLAD62Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1B.307.KLAD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.1B.307.KLAD62Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1B.307.KLAD62Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1B.307.KLAD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5732 pcs Duomenų lapas FGG.1B.307.KLAD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Black Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Black Chrome