FFG.2B.319.CYCD62Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFG.2B.319.CYCD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FFG.2B.319.CYCD62Z.pdf
  • Pranešimas
FFG.2B.319.CYCD62Z specifikacijos
Dalies numeris FFG.2B.319.CYCD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5369 pcs Duomenų lapas FFG.2B.319.CYCD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 319 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Kiti vardai Q10305559A
Orientacija G Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 5A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)