FFG.2B.319.CYCD52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFG.2B.319.CYCD52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FFG.2B.319.CYCD52Z.pdf
  • Pranešimas
FFG.2B.319.CYCD52Z specifikacijos
Dalies numeris FFG.2B.319.CYCD52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4898 pcs Duomenų lapas FFG.2B.319.CYCD52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 319 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 19
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome