FFG.1B.304.CYCD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFG.1B.304.CYCD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FFG.1B.304.CYCD62Z.pdf
  • Pranešimas
FFG.1B.304.CYCD62Z specifikacijos
Dalies numeris FFG.1B.304.CYCD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5229 pcs Duomenų lapas FFG.1B.304.CYCD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 10A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)