FFG.1B.304.CLAD52
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFG.1B.304.CLAD52
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFG.1B.304.CLAD52.pdf
  • Pranešimas
FFG.1B.304.CLAD52 specifikacijos
Dalies numeris FFG.1B.304.CLAD52 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4159 pcs Duomenų lapas FFG.1B.304.CLAD52.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FFG.1B.304.CLAD42
FFG.1B.304.CLAD42
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4487 pcs
parsisiųsti: FFG.1B.304.CLAD42.pdf
RFQ
FFG.1B.304.CYCD62Z
FFG.1B.304.CYCD62Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5229 pcs
parsisiųsti: FFG.1B.304.CYCD62Z.pdf
RFQ
FFG.1B.304.CLAD52Z
FFG.1B.304.CLAD52Z