FEG.2B.312.CYCD82Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FEG.2B.312.CYCD82Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FEG.2B.312.CYCD82Z.pdf
  • Pranešimas
FEG.2B.312.CYCD82Z specifikacijos
Dalies numeris FEG.2B.312.CYCD82Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5663 pcs Duomenų lapas FEG.2B.312.CYCD82Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 312 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 12
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome