FEG.2B.312.CLAD62Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FEG.2B.312.CLAD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FEG.2B.312.CLAD62Z.pdf
  • Pranešimas
FEG.2B.312.CLAD62Z specifikacijos
Dalies numeris FEG.2B.312.CLAD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5666 pcs Duomenų lapas FEG.2B.312.CLAD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 312 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 12
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FEG.2B.312.CYCD52Z
FEG.2B.312.CYCD52Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN INLINE PLUG
Sandelyje: 5536 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FEG.2B.310.CLAM42
FEG.2B.310.CLAM42
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4093 pcs
parsisiųsti: FEG.2B.310.CLAM42.pdf
RFQ
FEG.2B.312.CLAD62
FEG.2B.312.CLAD62
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP