CAB.M19.GLA.C52R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CAB.M19.GLA.C52R
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CAB.M19.GLA.C52R.pdf
  • Pranešimas
CAB.M19.GLA.C52R specifikacijos
Dalies numeris CAB.M19.GLA.C52R Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4919 pcs Duomenų lapas CAB.M19.GLA.C52R.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M19 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 19
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Gray, Red
Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)