CAB.M16.GYC.C92GZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CAB.M16.GYC.C92GZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: CAB.M16.GYC.C92GZ.pdf
  • Pranešimas
CAB.M16.GYC.C92GZ specifikacijos
Dalies numeris CAB.M16.GYC.C92GZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5608 pcs Duomenų lapas CAB.M16.GYC.C92GZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M16 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 2P
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 16
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Gray
Kabelių atidarymas 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)
Programos Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CAB.M19.GLA.C52GZ
CAB.M19.GLA.C52GZ
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5563 pcs
parsisiųsti: CAB.M19.GLA.C52GZ.pdf
RFQ
CAB.M16.GYC.C92G
CAB.M16.GYC.C92G
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP