TRR10EZPJ561
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR10EZPJ561 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TRR10EZPJ561
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 560 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: TRR10EZPJ561.pdf
  • Pranešimas
TRR10EZPJ561 specifikacijos
Dalies numeris TRR10EZPJ561 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 560 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2963098 pcs Duomenų lapas TRR10EZPJ561.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TRR Atsparumas 560 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Anti-Sulfur Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 560 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Kompozicija Thick Film