TRR10EZPJ512
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR10EZPJ512 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TRR10EZPJ512
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 5.1K OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: TRR10EZPJ512.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TRR10EZPJ512 specifikacijos
Dalies numeris TRR10EZPJ512 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 5.1K OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 284645 pcs Duomenų lapas TRR10EZPJ512.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TRR Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RHM5.1KBMCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Sulfur
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film