RQ3E100MNTB1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ3E100MNTB1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RQ3E100MNTB1
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 10A HSMT8
Duomenų lapai: RQ3E100MNTB1.pdf
  • Pranešimas
RQ3E100MNTB1 specifikacijos
Dalies numeris RQ3E100MNTB1 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 10A HSMT8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126710 pcs Duomenų lapas RQ3E100MNTB1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-HSMT (3.2x3)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.3 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerVDFN Kiti vardai RQ3E100MNTB1TR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 520pF @ 15V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 9.9nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas N-Channel 30V 10A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-HSMT (3.2x3) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 10A (Ta)