RQ3E100GNTB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RQ3E100GNTB
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 10A 8-HSMT
Duomenų lapai: 1.RQ3E100GNTB.pdf2.RQ3E100GNTB.pdf
  • Pranešimas
RQ3E100GNTB specifikacijos
Dalies numeris RQ3E100GNTB Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 10A 8-HSMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 415653 pcs Duomenų lapas 1.RQ3E100GNTB.pdf2.RQ3E100GNTB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-HSMT (3.2x3)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11.7 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta), 15W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerVDFN Kiti vardai RQ3E100GNTBTR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 420pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 7.9nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V Išsamus aprašymas N-Channel 30V 10A (Ta) 2W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount 8-HSMT (3.2x3)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 10A (Ta)