RFN20TF6SFH
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFN20TF6SFH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFN20TF6SFH
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM
Duomenų lapai: RFN20TF6SFH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RFN20TF6SFH specifikacijos
Dalies numeris RFN20TF6SFH Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85127 pcs Duomenų lapas RFN20TF6SFH.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.55V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220NFM Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 60ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-2
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220NFM
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RFN20TF6S
RFN20TF6S
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM