RFN20NS6SFHTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFN20NS6SFHTL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFN20NS6SFHTL
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas FAST RECOVERY DIODES (CORRESPOND
Duomenų lapai: 1.RFN20NS6SFHTL.pdf2.RFN20NS6SFHTL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RFN20NS6SFHTL specifikacijos
Dalies numeris RFN20NS6SFHTL Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 75791 pcs Duomenų lapas 1.RFN20NS6SFHTL.pdf2.RFN20NS6SFHTL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.55V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas LPDS Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 60ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai RFN20NS6SFHTLCT Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 20A Surface Mount LPDS
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A
Talpa @ Vr, F 322pF @ 0V, 1MHz