R8002ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R8002ANX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R8002ANX
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 800V 2A TO-220FM
Duomenų lapai: R8002ANX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R8002ANX specifikacijos
Dalies numeris R8002ANX Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET N-CH 800V 2A TO-220FM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80442 pcs Duomenų lapas R8002ANX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220FM
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.3 Ohm @ 1A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 35W (Tc) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 210pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 12.7nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 800V
Išsamus aprašymas N-Channel 800V 2A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FM Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2A (Tc)