R80080006
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R80080006
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas BRUSHLESS MOTOR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
R80080006 specifikacijos
Dalies numeris R80080006 Gamintojas Crouzet
apibūdinimas BRUSHLESS MOTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4620 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite -
Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) - Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) -
Nutraukimo stilius - Dydis / Matmenys -
Serija - RPM -
Galia - Įvertinta - Darbinė temperatūra -
Montavimo skylės atstumas - Variklio tipas -
Ilgis - velenas ir guolis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas - Funkcija -
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas - Išsamus aprašymas
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MSMD5AZG1T
MSMD5AZG1T
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: SERVOMOTOR 3000 RPM 100, 200VAC
Sandelyje: 170 pcs
parsisiųsti: MSMD5AZG1T.pdf
RFQ
R80080009
R80080009
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: BRUSHLESS MOTOR
Sandelyje: 4953 pcs
parsisiųsti:
RFQ
R80M
R80M
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: R80M, ROPE ONLY 80M
Sandelyje: 756 pcs
parsisiųsti:
R8002ANX
R8002ANX
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: MOSFET N-CH 800V 2A TO-220FM