MTZJT-776.8C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-776.8C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTZJT-776.8C
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.8V 500MW MSD
Duomenų lapai: MTZJT-776.8C.pdf
  • Pranešimas
MTZJT-776.8C specifikacijos
Dalies numeris MTZJT-776.8C Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.8V 500MW MSD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5255 pcs Duomenų lapas MTZJT-776.8C.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas MSD Serija -
Maitinimas - maks 500mW Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AG, DO-34, Axial Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 20 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.8V 500mW ±3% Through Hole MSD Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2µA @ 3.5V