MTZJT-776.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-776.2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTZJT-776.2B
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 500MW MSD
Duomenų lapai: MTZJT-776.2B.pdf
  • Pranešimas
MTZJT-776.2B specifikacijos
Dalies numeris MTZJT-776.2B Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 500MW MSD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5803 pcs Duomenų lapas MTZJT-776.2B.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas MSD Serija -
Maitinimas - maks 500mW Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė DO-204AG, DO-34, Axial Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 30 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 500mW ±3% Through Hole MSD Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 3V