MNR04M0ABJ102
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0ABJ102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR04M0ABJ102
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804
Duomenų lapai: MNR04M0ABJ102.pdf
  • Pranešimas
MNR04M0ABJ102 specifikacijos
Dalies numeris MNR04M0ABJ102 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4993 pcs Duomenų lapas MNR04M0ABJ102.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0804, Convex, Long Side Terminals Kiti vardai MNR04102CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
Išsamus aprašymas 1k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±300ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated