MNR02MRAPJ473
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR02MRAPJ473 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNR02MRAPJ473
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0404
Duomenų lapai: 1.MNR02MRAPJ473.pdf2.MNR02MRAPJ473.pdf3.MNR02MRAPJ473.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MNR02MRAPJ473 specifikacijos
Dalies numeris MNR02MRAPJ473 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0404 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1670686 pcs Duomenų lapas 1.MNR02MRAPJ473.pdf2.MNR02MRAPJ473.pdf3.MNR02MRAPJ473.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija MNR Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0404 (1010 Metric), Convex Kiti vardai RHM1331CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) Išsamus aprašymas 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex