MCR18ERTF11R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF11R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18ERTF11R0
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 11 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.MCR18ERTF11R0.pdf2.MCR18ERTF11R0.pdf3.MCR18ERTF11R0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR18ERTF11R0 specifikacijos
Dalies numeris MCR18ERTF11R0 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 11 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4759313 pcs Duomenų lapas 1.MCR18ERTF11R0.pdf2.MCR18ERTF11R0.pdf3.MCR18ERTF11R0.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija MCR Atsparumas 11 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM11CJCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 11 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film