MCR18ERTF1183
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF1183 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18ERTF1183
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 118K OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.MCR18ERTF1183.pdf2.MCR18ERTF1183.pdf3.MCR18ERTF1183.pdf
  • Pranešimas
MCR18ERTF1183 specifikacijos
Dalies numeris MCR18ERTF1183 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 118K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4113 pcs Duomenų lapas 1.MCR18ERTF1183.pdf2.MCR18ERTF1183.pdf3.MCR18ERTF1183.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija MCR Atsparumas 118 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM118KCJTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 118 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film