MCR03ERTJ562
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTJ562 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR03ERTJ562
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 5.6K OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: MCR03ERTJ562.pdf
  • Pranešimas
MCR03ERTJ562 specifikacijos
Dalies numeris MCR03ERTJ562 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 5.6K OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17571493 pcs Duomenų lapas MCR03ERTJ562.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Atsparumas 5.6 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RHM5.6KCGCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film