MCR03ERTJ560
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTJ560 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR03ERTJ560
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 56 OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: MCR03ERTJ560.pdf
  • Pranešimas
MCR03ERTJ560 specifikacijos
Dalies numeris MCR03ERTJ560 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 56 OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22107872 pcs Duomenų lapas MCR03ERTJ560.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Atsparumas 56 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RHM56CGCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film