BH28RB1WGUT-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH28RB1WGUT-E2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BH28RB1WGUT-E2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.8V 150MA 4VCSP60N1
Duomenų lapai: 1.BH28RB1WGUT-E2.pdf2.BH28RB1WGUT-E2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BH28RB1WGUT-E2 specifikacijos
Dalies numeris BH28RB1WGUT-E2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LIN 2.8V 150MA 4VCSP60N1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 176018 pcs Duomenų lapas 1.BH28RB1WGUT-E2.pdf2.BH28RB1WGUT-E2.pdf
Įtampa (maks.) 0.15V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-VCSP60N1 (1x1.04) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 4-WFBGA, CSPBGA PSRR 63dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BH28RB1WGUT-E2DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-VCSP60N1 (1x1.04)
Dabartinis - silpnas (Iq) 72µA Dabartinis - rezultatas 150mA