BH28MA3WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH28MA3WHFV-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BH28MA3WHFV-TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6HVSOF
Duomenų lapai: 1.BH28MA3WHFV-TR.pdf2.BH28MA3WHFV-TR.pdf
  • Pranešimas
BH28MA3WHFV-TR specifikacijos
Dalies numeris BH28MA3WHFV-TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6HVSOF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 207049 pcs Duomenų lapas 1.BH28MA3WHFV-TR.pdf2.BH28MA3WHFV-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.09V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-HVSOF Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BH28MA3WHFV-TR-ND
BH28MA3WHFVTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-HVSOF
Dabartinis - silpnas (Iq) 95µA Dabartinis - rezultatas 300mA