BH18SA3WGUT-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH18SA3WGUT-E2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BH18SA3WGUT-E2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.8V 150MA VCSP60N1
Duomenų lapai: 1.BH18SA3WGUT-E2.pdf2.BH18SA3WGUT-E2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BH18SA3WGUT-E2 specifikacijos
Dalies numeris BH18SA3WGUT-E2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LIN 1.8V 150MA VCSP60N1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 377369 pcs Duomenų lapas 1.BH18SA3WGUT-E2.pdf2.BH18SA3WGUT-E2.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas VCSP60N1 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-WFBGA, CSPBGA PSRR 63dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BH18SA3WGUT-E2CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA VCSP60N1 Dabartinis - silpnas (Iq) 72µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable