BH18LB1WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH18LB1WHFV-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BH18LB1WHFV-TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 150MA HVSOF5
Duomenų lapai: BH18LB1WHFV-TR.pdf
  • Pranešimas
BH18LB1WHFV-TR specifikacijos
Dalies numeris BH18LB1WHFV-TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 150MA HVSOF5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 217011 pcs Duomenų lapas BH18LB1WHFV-TR.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas HVSOF5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-665 PSRR 70dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BH18LB1WHFV-TR-ND
BH18LB1WHFVTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA HVSOF5 Dabartinis - silpnas (Iq) 70µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable