BD25IA5MEFJ-ME2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD25IA5MEFJ-ME2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD25IA5MEFJ-ME2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 500MA 8HTSOP-J
Duomenų lapai: 1.BD25IA5MEFJ-ME2.pdf2.BD25IA5MEFJ-ME2.pdf
  • Pranešimas
BD25IA5MEFJ-ME2 specifikacijos
Dalies numeris BD25IA5MEFJ-ME2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 500MA 8HTSOP-J "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165634 pcs Duomenų lapas 1.BD25IA5MEFJ-ME2.pdf2.BD25IA5MEFJ-ME2.pdf
Įtampa (maks.) 0.9V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-HTSOP-J Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD25IA5MEFJ-ME2TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-HTSOP-J
Dabartinis - tiekimas (maks.) 500µA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.25mA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable