BD25HC5WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD25HC5WEFJ-E2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD25HC5WEFJ-E2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8HTSOP-J
Duomenų lapai: 1.BD25HC5WEFJ-E2.pdf2.BD25HC5WEFJ-E2.pdf
  • Pranešimas
BD25HC5WEFJ-E2 specifikacijos
Dalies numeris BD25HC5WEFJ-E2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8HTSOP-J "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228768 pcs Duomenų lapas 1.BD25HC5WEFJ-E2.pdf2.BD25HC5WEFJ-E2.pdf
Įtampa (maks.) 0.93V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 8V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-HTSOP-J Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD25HC5WEFJ-E2TR
BD25HC5WEFJE2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A 8-HTSOP-J
Dabartinis - tiekimas (maks.) 900µA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.6mA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos Enable