BD1HC500EFJ-CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD1HC500EFJ-CE2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD1HC500EFJ-CE2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas 1CH HIGH-SIDE SWITCH, 4-18V, 500
Duomenų lapai: 1.BD1HC500EFJ-CE2.pdf2.BD1HC500EFJ-CE2.pdf
  • Pranešimas
BD1HC500EFJ-CE2 specifikacijos
Dalies numeris BD1HC500EFJ-CE2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
Galimas kiekis 118291 pcs Duomenų lapas 1.BD1HC500EFJ-CE2.pdf2.BD1HC500EFJ-CE2.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 18 V Įtampa - apkrova -
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas 8-HTSOP-J
Serija Automotive, AEC-Q100 RDS On (tipas) 500 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Kiti vardai BD1HC500EFJ-CE2TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Įvesties tipas CMOS funkcijos -
Gedimo apsauga Over Current, Over Temperature, UVLO Dabartinis - išvestis (maks.) 3mA