BD18IC0WHFV-GTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD18IC0WHFV-GTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BD18IC0WHFV-GTR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 1A 6HVSOF
Duomenų lapai: 1.BD18IC0WHFV-GTR.pdf2.BD18IC0WHFV-GTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BD18IC0WHFV-GTR specifikacijos
Dalies numeris BD18IC0WHFV-GTR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 1A 6HVSOF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 277360 pcs Duomenų lapas 1.BD18IC0WHFV-GTR.pdf2.BD18IC0WHFV-GTR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-HVSOF Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BD18IC0WHFVGCT Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 6-HVSOF
Dabartinis - tiekimas (maks.) 500µA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.25mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos Enable