SFJEL3K00101MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL3K00101MC0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFJEL3K00101MC0
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL
Duomenų lapai: SFJEL3K00101MC0.pdf
  • Pranešimas
SFJEL3K00101MC0 specifikacijos
Dalies numeris SFJEL3K00101MC0 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2390 pcs Duomenų lapas SFJEL3K00101MC0.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Sriegio dydis 1/4-28 Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serija SFJE
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 7dB @ 100MHz
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 100pF Feed Through Capacitor 3000V (3kV) 15A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 15A
Talpa 100pF