SFJEL3000474MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL3000474MX1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFJEL3000474MX1
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.47UF 300V AXIAL
Duomenų lapai: SFJEL3000474MX1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SFJEL3000474MX1 specifikacijos
Dalies numeris SFJEL3000474MX1 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.47UF 300V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1959 pcs Duomenų lapas SFJEL3000474MX1.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis 1/4-28 Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serija SFJE
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial, Bushing
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) - Išsamus aprašymas 0.47µF Feed Through Capacitor 300V 15A Axial, Bushing
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis 15A
Talpa 0.47µF